Ohlédnutí za 18. Srazem Péhápkařů v PeckaDesign

Development

I přestože hrála Kometa a venku bylo krásně, my jsme se v hojném počtu sešli na 18. Srazu Péhápkařů v Pecce. Poslechli jsem si 3 zajímavé přednášky nabité informacemi. Hlavními tématy PHP srazu byly Nette Formuláře, Jenkins v Dockeru a Domain-Driven Design.

Péhápkaři v Pecce

Péhápkaři v Pecce

Zpočátku akce jsme se prošli krásnými prostory naší milované Pecky. Zkoukli jsme výhled z balkonu 3. patra, vzali si první pivka a přednášky mohly začít. Akci vykopnul Milan Otáhal se svou přednáškou o validaci Nette formulářů. Následoval Matouš Czerner s přednáškou Jak na Jenkins CI pro aplikaci v Dockeru. Poslední tématem byl Domain-Driven Design, kterým nás provedl Svaťa Šimara. Témata byla zajímavá, jídla dostatek a diskuze podnětná. Závěrem večera jsme všechny naše dojmy probrali společně v příjemné hospůdce Korzár.

Milan Otáhal - Jak přistupovat k validaci Nette formulářů

Péhápkaři v Pecce: Jak přistupovat k validaci Nette formulářů - Milan Otáhal - 18. 4. 2018 from PeckaDesign.cz
 
 

Matouš Czerner - Jak na Jenkins CI pro aplikaci v Dockeru

Péhápkaři v Pecce: Jak na Jenkins CI pro aplikaci v Dockeru - Matouš Czerner - 18. 4. 2018 from PeckaDesign.cz
 

Svaťa Šimara - Domain-Driven Design

Péhápkaři v Pecce: Domain-Driven Design - Svaťa Šimara - 18. 4. 2018 from PeckaDesign.cz
 
Všechny přednášky z akce najdete na našem youtube kanálu.

Co nás čeká příště?

Těšíme se na 19. Sraz Péhápkařů, který se bude konat už ve středu 16.5., opět u nás v Pecce. Tentokrát si budeme povídat o tom, co jsme se dozvěděli a zažili na akci phpDay2018 ve Veroně, jak probíhají pohovory do top technologických firem a nakonec se dostaneme na pomezí PHP a VueJS. Přihlásit se můžete zde.

Prohlédněte si fotky z akce aneb jak to vypadá, když se sejdou Péhápkaři.

Patříte mezi zapálené péhápkáře a chtěli byste mít vlastní přednášku? Ozvěte se nám na mail: vaclav.cevela@peckadesign.cz nebo na Slacku Péhápkařů @spamer.
 

Sdílet na facebooku anebo twitteru

Diskuze

Zpět nahoru