Než začneme

Chceme vás lépe poznat. Máme vyzkoušeno, že čas, který spolu na začátku strávíme, se nám mnohokrát vrátí. Nejlépe se seznámíme na společných workshopech.

Jak to probíhá

Sejdeme se 4× vždy s týdenním odstupem. Těšíme se, že nám ukážete, jak to u vás chodí, kdo je váš zákazník a co potřebuje. My vás na oplátku zasvětíme do naší práce, abyste měli přehled, co a jak děláme. Dáme hlavy dohromady a na každém workshopu vymyslíme část nového e-shopu.

Design a struktura

Dáme e-shopu tvář. S datovým analytikem proberete konkurenci, klíčová slova a zamyslíte se nad strukturou celého e-shopu. Dobrá informační architektura je důležitá jak pro on-line marketing, tak pro vaše zákazníky. A s designérem pak navrhnete nejdůležitější stránky (detail produktu, filtrování, košík…).

Vše musí nejen hezky vypadat, ale i fungovat

Pak přijdou na řadu kodéři a programátoři, kteří mají v oku technickou proveditelnost. Ukážou vám možnosti propojení informačních systémů (SAP, ABRA, Altus Vario a jiné).

Výstupem každého workshopu je konkrétní návrh, který s vámi znovu projdeme. Když budete spokojeni, začneme s realizací.

Vychytávek není nikdy dost

Když chcete hotový e-shop ještě něčím vylepšit, napište nám. Dáme zase hlavy dohromady a něco vymyslíme. Už se přeci známe a víme, že ty nejlepší nápady vznikají na společných workshopech.