Probudit chuť na sklenku dobrého vína

Splněno na 100 % – ze zarytých pivařů v našem týmu se stali velcí milovníci vína, kteří si nenechají ujít žádnou degustaci. A pravidělně na webu global-wines.cz objednávají.

E-shop a bezkonkurenční encyklopedie vína v jednom

Global-wines.cz, to není jen tak obyčejný e-shop. Webové stránky vás překvapí širokým obsahem, který v České republice i po letech jen těžko nachází konkurenci. Podrobné informace najdete u charakteristiky zemí a jednotlivých vinařských oblastí, ze kterých vámi prohlížená láhev vína či destilátu pochází.

Pokud rádi čtete, a navíc milujete vyprávění o víně, jste na správném místě. V produktové nabídce najdete více než 700 druhů prověřených vín a destilátů z nejvýznamnějších vinařských regionů celého světa.

Na detailu produktu
Podrobné informace o chuti, servírování, skladování a také hodnocení dalších milovníků vína.

Vínopedie
Zajímavosti o vinařských státech a oblastech.

Křížem krážem po webu

Opravdovou lahůdkou je dynamické propojení e-shopu s informační částí pomocí křížových odkazů. Z detailu produktu se tak lehce dostanete na popis země, vinařské oblasti nebo na konkrétního producenta.

Víno a destiláty z celého světa

Nejkvalitnější kalifornská vína z proslulého údolí Napa, sluncem políbené odrůdy z Chile, lahodné portské nebo šumivá vína z francouzského kraje Champagne. V databázi Global-Wines.cz najdete přes 200 vinařů z celého světa.

Důkladně promyšlený web zraje jako víno. I po letech vás překvapí jeho nadčasovost.

Titulní stránka každý měsíc jinak

Na titulní stránce se pravidelně mění motivy pozadí. V každém motivu uvidíte aktuální akci na Global-Wines.cz.

Na co jsme s klientem pyšní

 • Několikrát
  vítěz
  WebTop 100
 • 700+
  prémiových
  vín
 • Recenze
  přímo
  od vinařů
 • Tisíce
  stálých
  zákazníků

„Už první rok spolupráce ukázal, jak úspěšný byl náš výběr partnera pro tvorbu nového webu. Cením si zejména velkého zapojení a kreativity celého týmu PeckaDesign. I po několika letech můžu říct, že se nám společně podařilo vytvořit nejen e-shop, ale také unikátní zdroj informací pro všechny milovníky vína.“

Kamil Gruncl, marketingový ředitel, Global Wines
/