Pecka Advent 9. prosince

Pokračovat

Automatizované připojování příslušenství k produktům aneb chytrý cross sell

Máte e-shop a trávíte vy nebo vaši zaměstnanci obrovské množství času ručním naklikáváním položek, ať už přímo na e-shopu nebo v ERP systému? A víte o tom, že skoro vše jde automatizovat?

Třeba takové příslušenství a doporučené produkty nemusíte zadávat ke každé zalistované položce zvlášť. Ve chvíli, kdy se vyprodá zboží vedené jako příslušenství k jiné položce, budete nahraní.

Jděte na to chytře a nastavte si systém, kde jen naklikáte pravidla, podle kterých se bude vše párovat samo! Třeba jako to máme v administraci my (screen níže).

  • Zvolíme si produkty, které mají být propojeny (v našem případě chceme k produktu A „Bezzrcadlovkám“ připojit vhodné produkty B „Paměťové karty“
  • v sekci „Parametry podle hodnoty“ napárujeme podle čeho se mají propojit (u nás tedy u Bezzrcadlovek musí souhlasit „Typ paměťového média“ s „Typem karty“ u paměťových karet), aby se k foťákům s SD slotem správně nabízely SD karty
  • například chceme k bezzrcadlovkám nabízet jen karty pro pokročilé, s větší kapacitou než je 32 GB

A máme hotovo. Od této chvíle na to nemusíme sáhnout a víme, že se budou vždy nabízeny vhodné paměťové karty ke všem bezzrcadlovkám!

Systém je zcela univerzální a jde nastavit snad cokoliv s čímkoliv :)

Dnešní políčko vyloupnuté?

Na našich sociálních sítích najdete spoustu dalšího obsahu

Facebooku Twitteru Instagramu LinkedIn YouTube Twitteru DEV

Zobrazit další tipy

Zpět nahoru