UX/CX výzkum

K odhalení skutečných potřeb zákazníků e-shopů kombinujeme několik metod UX/CX výzkumu: uživatelské testování, hloubkové rozhovory a workshopy s klientem. Díky těmto technikám nejen nasbíráme nezbytná data, ale také vytvoříme strategii, která zlepší obchodní výkonnost celého omnichannelu: jak e-shopu, tak i kamenných prodejen.

UX/CX výzkum pro odhalení skutečných potřeb zákazníků pro další rozvoj byznysu.

Detailní prozkoumání vašeho byznysu

Workshopy s klientem nám umožňují lépe proniknout do byznysu a plně pochopit obchodní cíle a priority. Prostřednictvím důkladného testování a analýzy (jak online, tak na fyzických prodejnách) identifikujeme klíčové problémy a odhalíme oblasti s nevyužitým růstovým potenciálem.

Strategické směřování k novému a lepšímu

Náš cíl? Vést klienty k tomu, aby se zaměřili na ty správné zákaznické segmenty a odhalili, po čem zákazníci doopravdy touží. Hloubkové rozhovory a uživatelské testování, jako kvalitativní metody, spolu se spoluprací nejen se zákazníky, ale i s týmy našich klientů, se stávají zlatým dolem pro získání klíčových informací, na kterých budeme stavět.

Průběžné vyhodnocování online analytických nástrojů, jako jsou Google Analytics, Hotjar nebo Microsoft Clarity, zase představuje kvantitativní metody, které nám poskytují nezbytná data pro vytváření efektivních strategií a zlepšování obchodní výkonnosti e-shopů.

Neustálá validace zjištěných informací

Sběrem informací to u nás ale nekončí. Klíčovým krokem je jejich neustálá validace. Průběžně testujeme a přizpůsobujeme se vývoji projektu, aby jeho design, funkčnost a e-commerce řešení perfektně odpovídaly cílům našich klientů. Jen tak zajistíme, že projekt neztratí správný směr. Tento adaptivní přístup je zárukou, že konečný produkt nejen splní, ale dokonce předčí očekávání a potřeby našich klientů i jejich zákazníků.

Zaujaly vás naše služby?

Napište nám

S čím vám dál pomůžeme


Konzultace

Pomáháme vašemu byznysu růst díky našim znalostem a expertizám získaným v praxi, ať už přes jednorázové konzultace, nebo dlouhodobé partnerství.


Kompletní frontend

Zajistěte, že první dojem z vašeho e-shopu bude nezapomenutelný. Naše frontendové služby zahrnují vše od UX/CX výzkumu až po kódování, což zajistí uživatelsky přívětivý a esteticky lákavý design.


E-shop na míru

S více než čtvrt stoletím zkušeností práce pro top české a slovenské e-commerce hráče, vytváříme v PeckaDesign e-shopy, které nejen splňují, ale překonávají očekávání našich klientů.

Všechny služby

Zpět nahoru