Péhápkaři Brno: 24. sraz přátel PHP – 23. 1. 2019

Development

S novým rokem tu máme i lednový 24. Sraz Péhápkařů. Akce se v PeckaDesign vrátila do zajetých kolejí, ale se zbrusu novými – neokoukanými tématy. Tentokrát si řečníci vzali na mušku bezpečnostní prvky a deployovací technologie.

Jakub Englický – Chytrý deploy na hloupý hosting

V přednášce se dozvíte, že i malá aplikace si zaslouží pořádný deploy. V příjemném rozhraní Buddy.Works si jednoduše nastavíte prvky a spojíte technologie, do procesu, který by měl mít každý správný deploy.

Marek Humpolík – Jak na bezpečnostní hlavičky

Na Markově přednášce jsme zjistili, jaké bezpečnostní hlavičky máme, co dělají a proti čemu chrání. Zároveň jsme si ukázali, jak si je nastavit na vašich stránkách.

Po první přednášce nás bohužel zradila technika, proto máme z Markovy a Tomášovy přednášky k dispozici jen prezentace. Příště neriskujte a dorazte osobně, ať o nic nepřijdete!

Marek Humpolík – Jak na bezpečnostní hlavičky

Tomáš Kozák – Jak validně ukončit PHP proces

Ukážeme si co je potřeba nakonfigurovat a zajistit, aby v případě násilného ukončení procesu aplikace dokončila task a až poté se ukončila. Podklady k Tomášově přednášce najdete zde.

Tomáš Kozák – Jak validně ukončit PHP proces

Nenech si ujít příští sraz naživo

Pustit si doma záznamy z přednášek je fajn, atmosféře péhápkářského srazu se ale nic nevyrovná! Připoj se k naší skupině Péhápkaři Brno na Meetupu a budeš o každé akci vědět jako první. Ještě jsi u nás nebyl? Podívej se, jak to vypadalo na minulých srazech a nastuduj cestu, jak se k nám dostat.

Meetup logo

Nenechte si ujít další Péhápkaře, připojte se k naší komunitě na Meetupu a žádná akce vám neuteče.

Chtěl bys u nás mít vlastní přednášku? Ozvi se nám na mail: vaclav.cevela@peckadesign.cz nebo na Slacku Péhápkařů @spamer.

Uvidíme se na příštím srazu?

S kým se uvidíme příště?
Prohlídka Pecka kanclů.
Slaná tečka na závěr.

Sdílet na facebooku anebo twitteru

Zpět nahoru