Péhápkaři Brno: 33. sraz přátel PHP – 29. 1. 2020

Development

První Sraz Péhápkařů v roce 2020 měl magické pořadové číslo 33. Jan Kadeřábek se s námi podělil o své zkušenosti s digitálním nomádstvím, Jan Kuchař přispěl s tipy, jak může enum pomoci s chováním v jádru modelu a na závěr nám Milan Otáhal odhalil skryté poklady Nette DI.

Jan Kadeřábek - Půl roku na cestách jako digitální nomád

Dá se programovat na pláži? A kolik to celé bude stát? Na 33. péhápkářském srazu se s námi Honza Kadeřábek podělil o své zkušenosti s digitálním nomádstvím, které nasbíral na půlroční cestě jihovýchodní Asií. A vy se teď na celou přednášku můžete podívat taky!

 

Jan Kuchař - Enum jako výčet možných chování

Doménový model jsou zapouzdřená data a chování (Fowler). Chování však často v jádru modelu chybí. A tento enum vám s tím může pomoci.

Milan Otáhal – Nette Dependency Injection (DI)

DI zná asi opravdu každý, ale neskrývá ještě nějaké méně známé poklady? S Milanem jsme si prošli pár zajímavých (možná i sporných) příkladů použití. Kód z Milanovy přednášky najdete zde.

Nenech si ujít příští sraz naživo

Pustit si doma záznamy z přednášek je fajn, atmosféře péhápkářského srazu se ale nic nevyrovná! Připoj se k naší skupině Péhápkaři Brno na Meetupu a budeš o každé akci vědět jako první. Ještě jsi u nás nebyl? Podívej se, jak to vypadalo na minulých srazech a nastuduj cestu, jak se k nám dostat.

Meetup logo

Nenechte si ujít další Péhápkaře, připojte se k naší komunitě na Meetupu a žádná akce vám neuteče.

Chtěl bys u nás mít vlastní přednášku? Ozvi se nám na mail: vaclav.cevela@peckadesign.cz nebo na Slacku Péhápkařů @spamer.

Uvidíme se na příštím srazu?

Networking je v plném proudu
Potrava pro mozek...
... i tělo nesmí chybět

Sdílet na facebooku anebo twitteru

Zpět nahoru