Co děláme

E-shopy, které tvoříme jsou pecka. Při návrhu systémových řešení se opíráme o data z výzkumů a analytiku, o realizaci se stará zkušený tým developerů v čele se zapáleným projekťákem. Zjednodušujeme procesy a to i uvnitř firmy. Stojíme o silné partnery, kteří míří na vrchol. Stejně jako my.

Pokračovat


Tvorba kompletního e-shopu

Velké e-shopy tvoříme na míru a kompletně: od analýzy a UX, přes marketing až po následný rozvoj.

Prohlédněte si reference


Frontend, který plní cíle

Pokud máte svůj vývojářský tým, nebo nechcete měnit dodavatele backendu, rádi vám pomůžeme s frontendem. V UX a UI od nás vám předáme maximum našeho know-how.

Využijte naše know-how


Vývoj mobilních aplikací

Pro váš projekt navrhneme multiplatformní, JS i PWA aplikaci. Třeba pro nákup nebo prezentaci služeb. Vaší kreativitě ale meze neklademe.


UX

Dávno víme, že UX není jen pozlátko. I na pohled krásný web se musí dobře používat a hlavně plnit obchodní cíle.

Proč se máme stát vaším Pecka Partnerem?

Úspěšným e-commerce projektům pomáháme dále růst. Klient se pro nás stává partnerem, kterého provádíme celým procesem a ukazujeme mu, jakým směrem se vydat.

Náš tým tvoří spolehliví lidé s mnohaletými zkušenostmi a lidským přístupem. Svěřené projekty jsou pro ně tak trochu jako jejich děti – věnují jim nepřetržitelnou pozornost a péči a neúnavně pracují na jejich rozvoji. Nedivte se proto, že budete mít často pocit, jakoby naši kolegové byli součástí vaší společnosti.

Nejsme fabrika. Úkoly u nás necestují bez rozmyslu od jednoho člověka k druhému jako na výrobní lince. Veškeré kroky provádíme s myšlenkou, aby naše práce dávala klientovi smysl. Jsme přece partneři.

Věděli jste, že kvalitní webové řešení má příznivý vliv i na vnitřní fungování firmy? Spolu s webem totiž optimalizujeme celý ekosystém interních procesů. Když například zjednodušíme objednávkový proces, zbavíme vás neefektivních postupů i uvnitř firmy.

Zpět nahoru