Vue.js Developer

Má ten správný point of Vue.

Co u nás jako Vue.js Developer budeš dělat?

Tvým úkolem bude implementovat jednotlivé funkce na základě textového zadání, grafických podkladů a prototypů. Kódovaní CSS po tobě chtít nebudeme, ale určitě oceníme když se budeš orientovat.

Další složkou tvé práce bude údržba a následný rozvoj již hotové interní aplikace našeho klienta, kterou denně používají stovky zaměstnanců.

V obou případech jsou aplikace postavené nad frameworkem Nuxt.js.

S jakými technologiemi pracujeme

Na projektu, který právě vyvíjíme, se již chystáme na Vue 3 + Nuxt 3. Používáme Composition API a strukturujeme kód tak, aby pro nás byl přechod co nejsnazší.

 • Základem všeho je Vue.js
 • Aplikace stavíme nad frameworkem Nuxt.js
 • Kde to jde, tak píšeme v Typescript
 • Pro kompilaci používáme webpack
 • Na akceptační testy používáme Cypress
 • Na jednotkové testy používáme Jest
 • Jako UI framework používáme bootstrap-vue
 • Kód a úkoly sdílíme na GitHubu, praktikujeme feature branch workflow
Naše kanceláře v Brně-Králově Poli

Jak si tě představujeme?

Máš zkušenosti s Vue.js, víš jak přistoupit ke tvorbě menšího widgetu i samostatné Vue.js aplikace. Znáš životní cyklus Vue instance a víš jak a kdy používat základní konstrukty (props, computed property, watchery, emit, ...).

Máš zkušenosti a chápeš fungování čistého Javascriptu. Pokud ti není cizí Nuxt.js, tak je to skvělé, ale podmínkou to není. Umíš ovládat npm a máš základy v práci s webpackem.

Jsi zvyklý používat Git pro verzování a sdílení kódu. Umíš psát základní HTML markup. Pokud umíš zabrousit i do CSS, tak je to super, ale není to podmínka.

Ze všeho nejdůležitější je chuť se učit a umět pracovat v týmu. Projekty na kterých pracujeme běží roky, a proto klademe velký důraz na kvalitu a udržovatelnost kódu. Musíš umět přijmout konstruktivní kritiku kódu od svých kolegů, protože takto se všichni posouváme dál. A nakonec – dobré nápady jsou vítané, takže si je nenecháš pro sebe! :)

Dáváme přednost full time a inhouse spolupráci, ale v této covidové době se bez homeoffice neobejdeme, takže se určitě domluvíme.

 

Jak máme nastavené procesy vývoje

Na začátku všeho je úkol. Snažíme se, aby úkoly byly co nejmenší a měly jasně vydefinované cíle.

Pro každý pull request se ti automaticky v našem kubernetes clusteru vygeneruje verze aplikace pouze s tvou úpravou, takže to je bez starostí. Na CI se automaticky nad daným PR spustí všechny testy a eslint, abychom minimalizovali lidskou chybu a udrželi si kvalitu kódu. Jakmile jsi práci dokončil, předáš ji na test. Pokud úprava dělá co má, jde dále na review.

Na každý pull request ti bude někdo z kolegů dělat review, takže chceme aby byly pull requesty co nejmenší a dalo se v nich dobře orientovat.

Po review už jde úprava rovnou na merge. Jakmile mergneš úpravu do masteru, automaticky se deployne na předprodukční prostředí, kde se ještě úprava otestuje na produkčních datech. O uvedení funkcí do produkce se pak stará projekt manager, který vydáním releasu spustí automatické nasazení funkcí do produkce. Důležité je, že se všechny úpravy snažíme dostat co nejrychleji do produkce po menších celcích a získávat tak rychle zpětnou vazbu bez zbytečných škod.

Náš vývojový proces se snažíme neustále zlepšovat, abychom se mohli věnovat hlavně tomu co nás baví a to je rozvíjet naše produkty.

Ve fotbálku už jsou mnozí mistři :)

Rádi se sebevzděláváme, abychom byli v obraze

Každý zaměstnanec má u nás roční finanční budget na sebevzdělávání, který budeš moci použít dle vlastního uvážení. Jestli si zajedeš na konferenci, vybereš si školení, nebo si koupíš online kurz, to je čistě na tobě. Zároveň můžeš strávit 10 % pracovní doby na svém sebevzdělávání a rozšiřování obzorů. Pokud si chceš přečíst zajímavý článek, vyzkoušet si novou knihovnu či technologii, je to jenom na tobě. Jedinou podmínkou je, že se o nově nabyté zkušenosti ve zkratce podělíš se zbytkem týmu.

Jaké další výhody má práce v Pecce?

 • Sídlíme ve stylových kancelářích v pohodové čtvrti Královo Pole. V okolí spousta restaurací, koupaliště, wellness.
 • Máme zdarma občerstvení a skvělou kávu z pákového kávovaru. Můžeš se naučit být baristou, pokud chceš.
 • V kanceláři máme relax zónu s fotbálkem a PlayStation VR™.
 • Pravidelně pořádáme PeckaAcademy, kam můžeš také přispět.
 • Kurzy angličtiny, také zdarma.
 • Pokud jsi z daleka a sedneme si, pomůžeme ti najít bydlení v Brně a první 3 měsíce budou na nás.
 • Každý měsíc máme společnou snídani.

Myslíš, že bychom si mohli rozumět? Tak neváhej a napiš na jobs@peckadesign.cz nebo přes formulář níže.

Dej nám o sobě vědět

Rádi se podíváme na tvůj životopis. Pokud ho nemáš, postačí odkaz na LinkedIn. Jestli to bude vypadat slibně, pozveme tě na pohovor, ať zjistíme, jestli přeskočí jiskra. A pokud ano, bude to Pecka!

Odesláním tohoto formuláře potvrzuji, že jsem se seznámil se zde uvedenými informacemi o zpracování osobních údajů společností PeckaDesign s.r.o.
Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.

Zpět nahoru