BENU

BENU vás nenechá ve štychu, ani když ležíte v posteli s rýmičkou. Intuitivní architektura webu a lékárník v on-line poradně vás hladce provede výběrem i doma od počítače.

Pokračovat

Vše pro snadný výběr a nákup

Na e-shopu BENU najdete poradnu pro zákazníky, kde odpovídají odborníci z řad lékárníků i lékařů. Kde to povaha dotazu dovoluje, dochází i ke zveřejnění anonymizované podoby dotazu i odpovědi. Nemusíte se tak vždy znovu ptát a velmi často najdete odpověď už ve zveřejněném dotazu někoho před vámi. V dotazech se dá také dobře vyhledávat díky rozdělení do přehledných kategorií v oblasti zdraví.

Odměna za věrnost

BENU pravidelně naděluje svým věrným zákazníkům odměny. Podle množství věrnostních bodů na lékové kartě, poznáte hodnotu odměny. Oproti běžným věrnostním systémům na BENU importujeme speciální kupóny pro každého zákazníka, a to na slevy v košíku, speciální nabídky, nebo na možnosti nákupu vhodných kombinací zboží.

Lékovou kartu si založíte sami na e-shopu nebo o ni můžete požádat v kamenné lékárně. Lékárníci díky ní kontrolují vzájemné působení jednotlivých léků, které si kupujete.

Multiakce

Na BENU máme unikátní možnosti marketingových akcí, kterým říkáme multiakce. Při prodeji výhodných sad zboží tedy nezůstáváme jen u akcí „1+1“ a „Dárek k produktu“, ale dokážeme na e-shopu nabídnout i celé sady výrobků. Když tedy zákazník splní nastavené podmínky, nabídneme mu například slevu na další produkt, dopravu zdarma, atd.

Lékové interakce

Pacienti řeší problém s tím, že někdy užívají léky, které se vzájemně ovlivňují. Proto BENU připravilo jednoduché řešení pro všechny, kteří si chtějí ověřit vzájemné indikace léčiv. Vše pak můžete individuálně konzultovat na lékárnách, nebo v online poradně.

Velký hráč mezi e-lékárnami

BENU je nadnárodní síť lékáren, která vstoupila do světa e-commerce ve velkém stylu. Na místě, kde byl původně jen firemní web, dnes stojí jedna z největších e-lékáren na našem trhu. Pro nás je výzvou spolupracovat na vývoji celého e-shopu.

Online marketing od A do Z

Online marketing pro lékárnu s sebou nese řadu omezení, která musíme dodržovat. Patří mezi ně legislativní omezení či pravidla pro propagaci léčiv na Googlu. Přizpůsobili jsme tomu celou marketingovou strategii. Návštěvnost a tržby pořád rostou spolu s tím, jak postupně ovládáme organické vyhledávání, placenou reklamu a sociální sítě.

Podívám se na benu.cz

Na co jsme s klientem pyšní

  • 6% konverzní poměr
  • Meziroční růst tržeb 55 %
  • Unikátní akční nabídky
  • 2 kroky v nákupním procesu
  • Odměny k lékové kartě
  • Poradna a lékové interakce

Společnost PeckaDesign jsme si vybrali jako partnera pro tvorbu moderního, přehledného a úspěšného lékárenského e-shopu. Již během příprav nového e-shopu se potvrdila správná volba společnosti, kterou jsme si původně vybrali jen na část frontendu. Pokud zhodnotím více než jednoleté období spolupráce, tak jsme spokojeni jak se samotným řešením e-shopu, které je jednoduché na správu a má přehlednou grafiku, tak i s projektovou částí a zpracováním našich dalších požadavků, kterými e-shop stále vylepšujeme.

Ostatní reference

Všechny reference

Zpět nahoru