MEGAPIXEL

Jeden ze sloganů společnosti MEGAPIXEL hlásá: „S námi může být fotografem každý.“ E-shop na tento claim navazuje, najdete tady magazín s články o focení, fotoškolu s návody a také galerii. Na vývoji webu pracujeme kontinuálně od roku 2012. Za tu dobu nasbíral e-shop mnohá ocenění v soutěžích IEA, WebTop100 a Heureka Shop roku.

Pokračovat

Jednička v prodeji fototechniky

Kamenné prodejny MEGAPIXELu jsou zařízeny v duchu Social Store. To je koncept obchodu, kde se vlastně ani necítíte jako v obchodě. Z prodejce se tady stává průvodce, který s vámi o produktech diskutuje a vede vás. Atmosféru Social Store jsme přenesli i do e-shopu, kam se rádi vrátíte, i když zrovna nenakupujete. Přitáhnou vás kurzy, galerie a články.

Pro radost z focení

MEGAPIXEL je rájem pro fotografy a tvůrce videa. Součástí e-shopu je galerie, která je úžasným způsobem komunikace pro fotografické nadšence. Můžete sem nahrát své fotky a získat tak cennou zpětnou vazbu od ostatních fotografů. Vytvořte si v galerii svůj profil fotografa na vlastní webové doméně a spravujte, tiskněte, sdílejte svoje zakázky s klienty pohodlně v rámci jedné webové aplikace.

Zaostřeno na užitečné nástroje

Rádi si hrajeme. A hráli jsme si i při vymýšlení užitečných nástrojů. Chtěli jsme, aby i úplný začátečník pochopil, jak vybrat i technicky složitější fototechniku a fungování jednotlivých nástrojů. Představte si, že sedíte doma u počítače a zkoušíte, jak vypadají fotky při použití jednotlivých filtrů. Nebo se nemůžete rozhodnout mezi třemi fotoaparáty a zajímá vás jejich obrazová kvalita. Stíráme hranice mezi nákupem na internetu a návštěvou kamenného obchodu. Myslíme, že se nám to daří, co říkáte?

Unikátní detail produktu

Zrcadlovka, kompaktní fotoaparát, objektiv, paměťovou karta, set produktů a bazarový produkt – každý z těchto produktů má svá specifika.

Fotosběrna – kvalita v každém detailu

Kompletní nabídka tiskových produktů pro fotografy od fotografií až po rámování fotoobrazů a tisky na prémiové fotopapíry. Sami jsme fotografové a dokonalým výsledkem jsme posedlí, a proto je tato služba dalším logickým krokem pro zákazníky.

Retina rozlišení pro dokonalý požitek z obrazu

Co by to bylo za web pro milovníky fotek bez dokonale ostrého obrazu? Pokud máte zařízení s retinou, vychutnáte si MEGAPIXEL v plné kráse. Maximální rozlišení oceníte hlavně u nástrojů, které srovnávají obrazovou kvalitu jednotlivých fotoaparátů a objektivů.

Podívám se na megapixel.cz

Na co jsme s klientem pyšní

  • 1. responzivní foto e-shop v ČR
  • 14 000 aktivních uživatelů galerie
  • 320 000 fotografií v galerii
  • 125% nárůst prodeje příslušenství
  • 6 typů detailu produktu
  • Leader určující směr v oboru

S Peckou spolupracujeme od roku 2005, od té doby se web Megapixelu čtyřikrát stal nejlepším e-shopem na WebTop100. Když si někdy říkám, že už není možné vymyslet něco nového a neotřelého, přijdou oni a přesvědčí mě o opaku.

Ostatní reference

Všechny reference

Zpět nahoru