Ráj fotografů

Jeden ze sloganů Megapixelu hlásá: „S námi může být fotografem každý.“
Na e-shopu najdete magazín s články o focení, fotoškolu s návody a taky galerii, která je úžasným způsobem komunikace mezi foto nadšenci. Každý z nás může do galerie nahrát své fotky a získat tak cennou zpětnou vazbu od ostatních fotografů.

Zaostřeno na užitečné nástroje

Rádi si hrajeme. A hráli jsme si i při vymýšlení užitečných nástrojů. Chtěli jsme, aby i úplný začátečník pochopil, jak vybrat i technicky složitější fototechniku a fungování jednotlivých nástrojů. Představte si, že sedíte doma u počítače a zkoušíte, jak vypadají fotky při použití jednotlivých filtrů. Nebo se nemůžete rozhodnout mezi třemi fotoaparáty a zajímá vás jejich obrazová kvalita. Stíráme hranice mezi nákupem na internetu a návštěvou kamenného obchodu. Myslíme, že se nám to daří, co říkáte?

Unikátní detail produktu

Vlastně ne jeden, ale rovnou čtyři detaily produktu. Zrcadlovka, kompaktní fotoaparát, objektiv a paměťová karta. Všechno to patří do fototechniky, ale každý produkt má svá specifika. Proč se tedy omezovat jen na jeden detail produktu? Rozhodli jsme se pro více variant, díky tomu máte u zrcadlovek hned po ruce objektivy a například na detailu objektivu rovnou vidíte nástroj pro ukázku účinků filtru.

Hlavička detailu produktu
Vše přehledně urovnané. Bez hledání vidíte cenu a dostupnost na prodejnách.

Recenze a hodnocení
Vás při výběru zajímají hned po technických parametrech.

Další objektivy
Odkaz na unikátní stránku, kde najdete všechny kompatibilní objektivy. Stránka se navíc skvěle umísťuje ve vyhledávačích.

Zvýhodněné sady
Vybrané produkty, které by se vám mohly ještě hodit.

Příslušenství
Doplňky, které oceníte.

Bazar
Když nechcete kupovat nový, vyberte si použitý.

Alternativní zboží
Automaticky generované podle nejčastěji porovnávaných produktů z funkce porovnání.

Související články
Zajímavé informace k vybraným produktům.

Živé komentáře
Prodejci Megapixelu radí zákazníkům on-line.

Retina rozlišení pro dokonalý požitek z obrazu

Co by to bylo za web pro milovníky fotek bez dokonale ostrého obrazu. Pokud máte zařízení s retinou, vychutnáte si Megapixel.cz v plné kráse. Maximální rozlišení oceníte hlavně u nástrojů, které srovnávají obrazovou kvalitu jednotlivých fotoaparátů a objektivů.

Na co jsme s klientem pyšní

 • 11 000
  uživatelů
  galerie
 • 250 000
  fotografií
  v galerii
 • 125%
  nárůst prodeje
  příslušenství
 • 4 typy
  detailů
  produktu
 • Leader
  určující směr
  v oboru

„S Peckou spolupracujeme od roku 2005, od té doby se web Megapixelu čtyřikrát stal nejlepším e-shopem na WebTop100. Když si někdy říkám, že už není možné vymyslet něco nového a neotřelého, přijdou oni a přesvědčí mě o opaku.“

Tomáš Matějček, Megapixel s.r.o.
/