DESIGNVILLE

DesignVille je obchod s prémiovým skandinávským, zejména pak dánským designem: nábytkem, svítidly a doplňky. Provozuje kamenný obchod a také e-shop, jehož jsme autory.

Pokračovat

Pro milovníky kvalitního designu

DesignVille okouzlí všechny obdivovatele skandinávského stylu, kteří, stejně jako my, věří, že investice do kvality se vyplatí. Naleznete zde designové ikony od prémiových značek jako je Ferm Living, Fritz Hansen, HAY, Menu, Muuto, Normann Copenhagen, Stelton, Vitra a mnoha dalších.

E-shop je dostupný pro české zákazníky na adrese DesignVille.cz, slovenské zákazníky na DesignVille.sk a od března 2023 také v anglické verzi pro zákazníky po celé EU na adrese DesignVille.eu.

Skandinávský minimalismus

Vizuální styl DesignVille nepopře inspiraci minimalismem, který je pro Skandinávii typický. Na celém e-shopu vládnou neutrální barvy, stránky s přehledem produktů jsou tak jednoduché, jak jen mohou být.

Protože se jedná o zboží, které se vybírá očima, je kladen důraz na výrazné produktové fotografie, doplněné o filtraci dle barev, značek a parametrů důležitých pro danou kategorii.

Propojení online a offline

Mezi filtry najdeme na DesignVille také možnost zobrazit pouze zboží, které je „naživo“ k vidění v brněnském showroomu. Díky tomu se mohou zákazníci před návštěvou showroomu přesvědčit, co zde skutečně uvidí.

Špičkové technologie

E-shop DesignVille je propojený na ekonomický systém Abra Flexi (dříve FlexiBee). Díky technologiím jako jsou RabbitMQ a Webhooks probíhá komunikace mezi oběma systémy téměř v reálném čase. Zákaznici tak vždy vidí 100% aktuální skladovou dostupnost.

Pro designové fajnšmekry

Víme, co interiérový fajnšmekři milují, a proto jsme zvolili minimalistický, ale intuitivní způsob prezentace a filtrace produktů.

Od e-shopu až po prodejnu

DesignVille původně vznikl v roce 2013 jako blog o skandinávském designu s cílem vybudování silné online komunity. To se povedlo, a tak jsme necelý rok poté spustili e-shop, který funguje v české i slovenské verzi. Je tak živoucím důkazem toho, že i prémiový design lze úspěšně prodávat online.

Stále rostoucí e-shop a dotazy od zákazníků „kde mohu zboží vidět“ vedly k tomu, že byl později otevřen 250 m2 velký showroom v Brně, v areálu bohunického kampusu.

Náš vlastní projekt 

Když ve spojitosti s DesignVille mluvíme o „nás“, není to překlep. PeckaDesign a DesignVille jsou sesterské společnosti, které spojují zakladatelé obou firem — Katka a Michal Horákovi.

Pro PeckaDesign představuje DesignVille zdroj velmi cenných zkušeností, protože se dokážeme dívat na e-shop i z pohledu jeho provozovatele. Také si zde můžeme zkoušet nové trendy v technologiích a marketingu.

Podívám se na designville.cz

Na co jsme s klientem pyšní

  • Minimalistický a nadčasový vzhled
  • 100 % obsahu tvořeno v CMS Publicator
  • Inspirací a novinkami nabitý blog
  • Český i slovenský e-shop vytrvale roste
  • Důkaz, že prémiový design lze prodávat online

Pro tým Pecky to byla nejen zkouška, ale také velký posun ve vnímání a nastavení služeb do budoucna. Tímto krokem jsme se najednou ocitli pro nás v dost netypické pozici – v roli provozovatele e-shopu. Věřím, že i díky tomu budeme lépe chápat potřeby e-shopů, které realizujeme pro ostatní klienty.

Ostatní reference

Všechny reference

Zpět nahoru