GANT

Máte rádi módu? Pak určitě zavítejte do e-shopu populární značky GANT, který vás osloví svou jednoduchostí a vytříbeným designem. Stejně, jako oblečení této americké legendy.

Pokračovat

Pro náročné zákazníky se zájmem o prémiovou značku módy

Na e-shop zavítají nejčastěji bonitní klienti, kteří dokáží ocenit kvalitu produktů GANT. Jde o podnikatele, mladé úspěšné lidi, střední a vysoký management, právníky, majitelé společností a jejich děti.

E-shop stvořen na míru k plnění velkých cílů na webu, ale i mimo něj

Cílem e-shopu není pouze online prodej, ale také informování zákazníků o nových kolekcích, podpora prodeje v kamenných prodejnách, oslovování nových (mladších) zákazníků, kteří budou v budoucnu tvořit podstatnou část klientely.

Výhradní zástupce značky na CZ, SK a HU trhu

Když zná klient prostředí, ve kterém provozuje cca 80 kamenných prodejen a má výhradní zastoupení značky, tak jeho práce začíná už rok před uvedením každé kolekce do prodeje.

Vše pro snadný výběr a nákup

Orientace mezi tisícovkami produktů a nákup těch pravých doplňků může být hračka.

Důraz spolupráce při vývoji

Klient důsledně vybírá vhodné produkty, připravuje outfity, profesionálně fotí každý jeden artikl, připravuje popisy, má skvělý obal a nabízí perfektní produkt… to je vše třeba převést do on-line světa a vytvořit stylové a hlavně funkční prostředí, kde vynikne vše dle představ klienta a možná i předčí jeho očekávání. To se poznalo mimo jiné „přívalem“ spokojených zákazníků elektronického obchodu.

Podívám se na gant.cz

Na co jsme s klientem pyšní

  • 3 jazykové mutace
  • neustále vyvíjíme nové funkce
  • 10 000+ objednávek za rok
  • doručení do 2. dne

Uvedomujeme si, že sme veľmi náročný klient, našim prémiovým zákazníkom chceme poskytovať dokonalé riešenia, a to hneď v troch krajinách. V tomto nám PeckaDesign veľmi pomáha. Postupne sme si nastavili komunikáciu a sme si istí, že ideme spoločne správnym smerom.

Ostatní reference

Všechny reference

Zpět nahoru