PNEUMATIKY.CZ

Jedním z cílů e-shopu Pneumatiky.cz je, aby zákazník vždy rychle nalezl nejvhodnější obutí pro svého plechového mazlíčka. V sortimentu najdete snad všechny myslitelné rozměry pneumatik, ale také disky a příslušenství. E-shop jde však mnohem dál a svým zákazníkům pomáhá i mimo digitální sféru. Například tím, že rovnou zajistí i přezutí pneumatik v servisu.

Pokračovat

Pro zákazníky, kteří hledají spolehlivé obutí

E-shop navštěvují klienti, kteří nehledají nejlevnější čínské pneumatiky, ale chtějí mít výběr ze široké nabídky ověřených gum. Nejčastěji na e-shopu nakupují běžní zákazníci z řad majitelů automobilů, ale velkou skupinu objednávajících tvoří přímo pneuservisy. Mimochodem, objednat přezutí v nejbližším pneuservisu si klient může již v průběhu nákupu v sekci košík.

E-shop s vlastní virtuální garáží

Všichni vědí jaké mají auto. Ne všichni ale vědí, jaké obutí je pro něj vhodné. Pro ještě pohodlnější nákup jsme na e-shopu vytvořili VIRTUÁLNÍ GARÁŽ, ve které má uživatel neustále po ruce nabídku nejvhodnějších pneumatik a disků přímo pro svůj vůz. Stačí si v přehledné nabídce zvolit základní parametry, jako je značka či model. Tahle garáž je nafukovací – zaparkovat do ní klient může libovolný počet vozů a všechny zůstanou v jeho profilu uloženy pro příští nákupy.

Rady s výběrem a testy

Pokud zákazník patří mezi náročnější a chce se o pneumatikách dozvědět něco navíc, má na webu k dispozici rozcestník „Rádce výběru“, kde nalezne všechny potřebné informace. Jeden z odkazů v rozcestníku vede přímo na testy pneumatik, kde návštěvník zjistí, jak vybrané pneumatiky hodnotí odborníci.

Vše pro snadný výběr a nákup

Orientace mezi tisícovkami produktů a nákup těch pravých doplňků může být hračka.

Důraz na technickou stránku projektu

Základem úspěchu je odladěná synchronizace se systémy klienta. Přenos cen, skladovostí, fotek, popisků a téměř všech údajů, probíhá prostřednictvím API komunikace.

Podívám se na pneumatiky.cz

Na co jsme s klientem pyšní

  • 3 jazykové mutace
  • unikátní systém pro přímé objednávání do pneuservisů
  • rychlá odezva aplikace – cca 300 ms
  • zvládání extrémní návštěvnosti při prvním sněžení
  • 3. místo na ShopRoku 2020

Od spuštění našeho prvního společného webu Spintero.hu v roce 2019 jsme dali do rukou PeckaDesign i vývoj naší perly – Pneumatiky.cz a těší mě, že jsme se pro tento krok rozhodli. Současně vyvíjíme společnými silami všechny naše pneu weby a interní IT kapacity šetříme na správu interních IS. Podařilo se nám integrovat služby, jako je doručení a montáž pneumatik přímo v servisu, což našim zákazníkům poskytuje mimořádnou přidanou hodnotu. Spolupráce nás naplňuje a dává nám jistotu, že naše služby jsou více než jen prodej a distribuce – jsou to řešení na míru pro každého zákazníka.

Ostatní reference

Všechny reference

Zpět nahoru