SCIO

Pokud jste někdy řešili přijímací zkoušky na střední nebo vysokou školu, pak vám společnost Scio nemusíme dlouze představovat. Před necelými dvěma lety jsme se dohodli na spolupráci a nedávno jsme releasli nový web, který prošel kompletním redesignem. To ale není zdaleka vše – Scio se stalo pilotním projektem na naší nové platformě Publicator 7.

Pokračovat

Jednička ve vzdělávání

Scio je osvědčená vzdělávací platforma, která nabízí rozsáhlý obsah zaměřený na různé oblasti vzdělávání a je tak tím pravým zdrojem informací a přípravných materiálů. Ať už je vaším cílem příprava na Národní srovnávací zkoušky, Test obecných studijních předpokladů nebo hledáte materiály pro nejmenší, jste na správném místě. Vytvořili jsme řešení, které všechny potřeby spojuje a nabízí moderní vizuál. Na nových stránkách najdete zpracovanou nabídku různých forem přípravy, včetně registrace do online kurzů.

Výsledky výzkumu mluví jasně

Podstatná část materiálů a informací byla získána na základě podrobného výzkumu a hloubkových rozhovorů se zákazníkem. Tato fáze projektu nám poskytla podklady pro pozdější analýzy, návrh designu a samotný návrh funkčního řešení. Výzkum nám určil jasný směr a v kombinaci s požadavky klienta položil základy úspěšného řešení. Opět se nám potvrdilo, že správně provedený výzkum s dobře zpracovanými výsledky je nepostradatelným zdrojem informací a výrazně nám pomáhá v dalších fázích projektu.

Pestrý obsah s bohatým katalogem produktů

Webové stránky mají poměrně rozmanitý obsah. Najdete na nich komplexní informace týkající se zejména příprav na zkoušky, ale také nejrůznější produkty ve formě testů, seminářů apod. Kvalitní práci s obsahem nám zabezpečuje Content editor. Na druhé straně za práci s produkty na webu odpovídá Produktový katalog, který je také součástí naší nové platformy Publicator 7 a na projektu Scio umožňuje přehledné zobrazení materiálů v tištěné i online podobě. Kombinace těchto dvou nástrojů nám umožňuje plnit předem stanovené cíle a efektivně pracovat se správou obsahu produktů, cen, kategorizací produktů, synchronizací produktů ze systému Scio a také okamžitě reflektovat změny v obsahu přímo na webu v responzivním rozlišení.

Prezentace termínů zkoušek a školních materiálů

Praktický a moderní přehled studijních materiálů doplněný o užitečné informace.

Řešení postavené na nové platformě

Scio je náš pilotní projekt na nové platformě Publicator 7. Rozhodnutí realizovat projekt na novém e-commerce řešení pro nás bylo výzvou, ale zároveň nám nabídlo zcela nové možnosti, které projekt z hlediska kvality posunuly na ještě vyšší úroveň. Každý jednotlivý produkt z ekosystému Publicator 7 přispívá ke skvěle fungujícímu celku s novými funkcemi, které se nám podařilo postupně realizovat. Díky tomu se nám také podařilo oproti předchozímu řešení zlepšit výkon a statistiky webu. Více si můžete přečíst také v článku, kde jsou zmíněny i některé zajímavé výsledky.

Skrytý, ale výkonný „Content editor“

Právě Scio nám dalo významný podnět ke zlepšení, a to pro práci s obsahem. Rozhodli jsme se učinit zásadní rozhodnutí a pustili jsme se do vývoje špičkového nástroje na správu obsahu. Nový Content editor poskytuje moderní, uživatelsky přívětivé rozhraní a zároveň nám umožňuje pracovat s „na míru vyvinutými“ komponentami, které dotvářejí jedinečný design na webu Scio. Podařilo se nám vrátit kontrolu nad obsahem zpět do rukou redaktorů, a proto je Content editor zajímavý pro každého, kdo denně spravuje obsah na webu. O novém nástroji jsme se rozpovídaliv našem podcastu PeckaPodPokličkou.

Podívám se na scio.cz

Na co jsme s klientem pyšní

  • 3 jazykové mutace
  • detail produktu na míru
  • propojení s ERP systémem
  • efektivní práce s obsahem
  • rychlá odezva aplikace

Jsme společnost, která se věnuje inovacím ve vzdělávání už více než 28 let. To se bohužel neodráželo na našem webu. Asi před rokem a půl jsme proto oslovili několik zkušených společností s cílem vytvořit moderní, přehledný a funkční web, který by klientům usnadnil orientaci v našich produktech a projektech a hladce je provedl nákupním procesem. Po pečlivém výběru jsme se rozhodli pro spolupráci s PeckaDesign, kteří nás zaujali svým přístupem, kreativitou i profesionalitou. Spolupráce proběhla hladce. Komunikace byla srozumitelná a konstruktivní. Časový harmonogram jsme navzdory rozsáhlosti projektu dodrželi a problémy vyřešili rychle a efektivně. S výslednou podobou webu jsme spokojeni a věříme, že se to odrazí i na spokojenosti klientů.

Ostatní reference

Všechny reference

Zpět nahoru