GLOBAL WINES & SPIRITS

Global Wines & Spirits je e-shop a síť kamenných prodejen, prodávající prémiová vína a destiláty z celého světa. V PeckaDesign máme již od roku 2008 na starosti tvorbu i rozvoj českého a slovenského e-shopu.

Pokračovat

Víno a destiláty z celého světa

Legendarní vína z Bordeaux, nejlepší kalifornská z proslulého údolí Napa, sluncem políbené odrůdy z Chile, lahodné portské, nebo šumivá vína z oblasti Champagne. V databázi Global-Wines.cz najdete opravdu globální nabídku produktů přes 200 vinařů a palíren z celého světa.

Nadčasový design a spolupráce

S klientem Global Wines & Spirits (dříve Global Wines) aktivně spolupracujeme již od roku 2008. První verzi e-shopu jsme spustili na jaře roku 2009 a od té doby ji neustále rozvíjeli. Na vánoční sezonu 2018 pak byl spuštěn e-shop zcela nový, který si z toho předchozího vzal to nejlepší a přidal aktuální trendy a technologie.

Maximální informování zákazníka

Opravdovou lahůdkou je dynamické propojení e-shopu s informační částí pomocí křížových odkazů. Z detailu produktu se tak lehce dostanete na popis země, vinařské oblasti nebo na konkrétního producenta.

Kromě toho je u každého produktu zobrazená dostupnost na každé z celkem 7 prodejen v Praze a Brně. Zákazník tak má před návštěvou prodejny jistotu, zdali je daný produkt na prodejně k dispozici.

Homepage každý měsíc jinak

Na titulní stránce se pravidelně mění motivy pozadí. V každém motivu uvidíte aktuální akci na Global-Wines.cz.

Pro milovníky i znalce

Na detailu produktu se dozvíte podrobné informace o chuti, servírování, skladování a také hodnocení dalších milovníků vína. Vínopedie zase prozradí zajímavosti o vinařských zemích a oblastech.

E-shop a bezkonkurenční encyklopedie vína v jednom

Global-wines.cz, to není jen tak obyčejný e-shop. Překvapí vás širokým obsahem, který v Česku i po letech jen těžko nachází konkurenci. Vyčerpávající informace nabízí Vínopedie, kde naleznete charakteristiky zemí a jednotlivých vinařských oblastí, ze kterých vámi prohlížená láhev vína či destilátu pochází. 

Zkrátka, pokud rádi čtete, a navíc milujete vyprávění o víně, jste na správném místě. V produktové nabídce najdete více než 700 druhů prověřených vín a destilátů z nejvýznamnějších světových regionů.

Probudit chuť na sklenku dobrého bílého, či červeného?

Splněno na 100 % – ze zarytých pivařů v týmu PeckaDesign se stali velcí milovníci vína, kteří si nenechají ujít žádnou degustaci. A pravidělně na webu global-wines.cz objednávají.

Podívám se na global-wines.cz

Na co jsme s klientem pyšní

  • 700+ prémiových vín a destilátů
  • Tisíce stálých zákazníků
  • Recenze od vinných fajnšmekrů
  • Informacemi nabitá Vínopedie
  • Několikrát vítěz WebTop100

Už první rok spolupráce ukázal, jak úspěšný byl náš výběr partnera pro tvorbu nového webu. Cením si zejména velkého zapojení a kreativity celého týmu PeckaDesign. I po několika letech můžu říct, že se nám společně podařilo vytvořit nejen e-shop, ale také unikátní zdroj informací pro všechny milovníky vína.

Ostatní reference

Všechny reference

Zpět nahoru