Design a frontend e-shopu, který vydělává

Přes 20 let zkušeností s tvorbou velkých e-shopů na míru proměníme v návrh frontendu vašeho webu, který naplní vaše smělé obchodní cíle. Naši klienti patří v oblasti e-commerce mezi špičku a za dobu naší spolupráce si na své konto připsali mnoho prestižních ocenění.
Přidejte se k nim!

Pokračovat

20 let zkušeností využijeme k naplnění vašich obchodních cílů

Za 20 let naší webdesignérské praxe jsme o chování uživatelů na webu nasbírali spoustu cenných poznatků. Chápeme, že UX UI nejsou jen pozlátko a že i na pohled krásný web se lidem musí dobře používat. Pokud návštěvníci na „první dobrou“ nenajdou co potřebují, bez pardonu odchází.

HUDY
MEGAPIXEL
NAY / Electro World


Špičkové šablony

I hodnotný obsah a technicky vyspělý systém mohou pohřbít špatně navržené šablony. Při jejich návrhu a kódování se opíráme o nasbírané zkušenosti z předních, a odbornou veřejností oceňovaných e-commerce projektů, jako jsou nay.sk, hudy.cz, benu.cz, megapixel.cz, global-wines.cz a další.


Výzkum a workshopy

K bližšímu pochopení zákazníků také využíváme hloubkové rozhovory, workshopy s klientem a kvantitativní data. Díky tomu přicházíme i s méně tradičními nápady, jak zboží prezentovat a prodávat.

Přesvědčte se sami v našich referencích.

Prohlédněte si reference

Figma
Online spolupráce

Aplikace Figma ve které navrhujeme grafiku i wireframy nám otevírá možnosti online spolupráce nad návrhy – přímo na workshopech můžeme zkoušet varianty a společně hledat nejlepší řešení.

Kodéři mají Figmu také rádi – pro kódování grafiky v ní najdou všechny potřebné informace na jednom místě a potřebují k tomu jen prohlížeč.


Responzivita je samozřejmost

Dobře víme, že nestačí design vymazlit v laboratorních podmínkách na velkém monitoru, ale je třeba myslet na různá zařízení, ze kterých uživatelé na web přicházejí. Už od roku 2011 proto navrhujeme responzivní design, díky kterému bude web skvěle vypadat a dobře se používat jak na starším telefonu s malým rozlišením, tak na nejnovějším iPhone s retina displejem.

Na kvalitní HTML kód jsme pedanti

Po návrhu je čas design správně převést do HTML šablon. Zde přichází na řadu mravenčí práce s laděním a testováním pro různé prohlížeče a operační systémy. Jestli si v Pecce na něco potrpíme, je to kvalitní a čistý HTML kód. Na ten jsme pedanti! Správný a srozumitelný kód je důležitým základem nejen pro SEO, ale také třeba pro hlasové čtečky pro nevidomé. Ocení ho ale zejména vaše IT oddělení, kterému se budou snáze implementovat HTML šablony na váš redakční systém.

Víme, po čem vývojáři touží

Vyladěná souhra s developery, kteří naše HTML šablony přebírají, je naše další silná stránka. Tím, že sami weby i vyvíjíme, přesně víme, co developeři potřebují a kde se mohou objevit případná úskalí. Nemusíte se bát, že vás v UX návrhu zaskočíme specialitkami, na kterých si vaši vývojáři vylámou zuby, nebo jim přidají stovky hodin práce. Víme, že je potřeba být s nimi od začátku v kontaktu, znát případná omezení jejich redakčního systému a hlavně data, se kterými můžeme počítat. Jen tak navrhneme design i HTML šablony optimálně, aby se výsledný web co nejvíce podobal našim myšlenkám a návrhům.

Připojte se k našim úspěšným klientům

Naše reference Napište nám

Zpět nahoru