Kompletní péče v online marketingu

Staráme se především o online marketing e-shopů, které vycházejí z naší dílny. Přináší to s sebou mnoho výhod, ale nebráníme se ani spolupráci s jinými e-shopy, které potřebují podnikání pořádně rozběhnout. Napište nám, určitě něco vymyslíme.

Už se známe

Než spatřil váš nový e-shop světlo světa, trvalo to nějaký ten pátek. Předcházela tomu analýza trhu, konkurence a sortimentu. Strávili jsme spolu spoustu času a dobře jsme se poznali. Teď už dobře víme, co vaše podnikání obnáší, kdo je váš zákazník a na čem vám záleží.

Ještě se neznáme

Nevadí. Poznáme se. Než začneme s přípravou marketingové strategie, prozkoumáme váš e-shop od A do Z a společně navrhneme jeho vylepšení. Ze zkušenosti víme, že i drobná úprava dokáže ušetřit tisíce. Pak se vrhneme na sortiment, podíváme se, kdo je vaše konkurence a jakou máte cílovou skupinu.

Data mají cenu zlata

A to bez nadsázky. Víme, že správná data nám dají potřebný náskok před konkurencí. Denně sbíráme obrovské množství dat, které snadno a rychle vyhodnotíme díky automatizaci. Ta nám dává potřebný nadhled a hlavně volné ruce na samotný marketing.

Základní stavební kameny

Získaná data využíváme při tvorbě celých marketingových strategií, PPC kampaní, k optimalizaci stránek pro vyhledávače, k práci se zbožovými srovnávači, newslettery, ale i při psaní a kreativní tvorbě. Náš tým pokrývá všechna klíčová odvětví on-line marketingu.

  • Data a selský rozum

    Jsou podle nás alfou a omegou celého on-line marketingu. Díky automatizaci máme čas se nad nasbíranými daty pořádně zamyslet a „vytřískat“ z nich, co se dá.

  • Pořád o krok napřed

    Milujeme novinky a vychytávky všeho druhu a podle toho vypadá i náš přístup k práci. Pravidelně od nás uslyšíte o nových možnostech, které by se u vás daly využít. Získáte tak náskok před konkurencí.

  • Jedině spolu

    Pracujeme jako tým a chceme, abyste byli jeho součástí. Vy znáte dokonale obor svého podnikání a my zase on-line marketing. Když dáme hlavy dohromady, dosáhneme těch nejlepších výsledků.

S námi ukážete konkurenci záda hned za startovní čárou. Jste připraveni vyběhnout do světa e‑commerce?